V novém!

Blog

 // 

v_novem

Utíká to strašně rychle, proto se mně ani nechce věřit, že loni na podzim jsem se svým food blogem vkročil už do čtvrtého roku. Tyto stránky jsem si založil hlavně pro radost a jako uložiště svých oblíbených receptů, namísto jejich pracného a nepřehledného opisování, vystřihování a nalepování. Foodblog ale také beru jako prostor pro sdílení svých kulinářských zážitků a vychytávek s druhými.

Už nějaký čas, tak jak se stránky rozrůstaly a pravidelní návštěvníci postupně přibývali, jsem si začínal čím dál častěji uvědomovat, že web začíná stárnout a že by potřeboval inovovat. Změnit design, osvěžit, nabídnout trochu nápaditější a lákavější členění, ale také projít technickým auditem a vylepšením funkčnosti.

Takže je to tady! V těchto dnech se to všechno stalo skutečností. Z tohoto nového webu mám snad ještě větší radost, než když se na podzim roku 2018 můj food blog rozběhl poprvé. Snad se i vám tady bude líbit. Děkuji za vaši dosavadní přízeň a těším se na chutě dnů příštích. V novém!

P.S.: Konečně se rozběhne i pravidelné rozesílání receptů z tohoto blogu, asi dvakrát do měsíce. Stačí se jen dole na webu přihlásit.

P.P.S.: Velké poděkování za proměnu webu skvělé paní Aleně Bartešové.

2 komentáře u „V novém!“

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *